Bakır Oluk

Bakır Oluk Modelleri

Bakır oluk uygulamalarında zamanla herhangi bir bozulma, aşınma ya da başka bir nedenden dolayı delinme gibi tadilat durumları oluştuğunda bu olukların onarım işlemlerinde bir zorluk bulunmamaktadır. Lehim ile delinen yerler kolaylıkla yama yapılarak kapatılabilmekte veya bozulan bölüm kolay çıkartılabilirliği sayesinde çıkartılarak yeni bir parça ile değiştirilebilmektedir.


Oluğu yapan firmanın tecrübesi, oluğun kullanışlılığına ve uzun ömürlülüğüne önem göstermesi bu olukların tahminlerden daha uzun ömürlü olmasında yeterli olacaktır. Bu yeterliliğe ulaşmak için işini sağlam yapan bir firma ile çalışmanız gerekebilmektedir. Piyasada işini sağlam yapan firma çok azdır. Hele hele eğer işin içinde bakır gibi değerli bir metal varsa işiniz daha da zorlaşacaktır. Çünkü işin içine değişik rant telaşları, maliyet azaltma çabaları girmektedir.
Siz her ne kadar işin maliyetini tamamıyla karşılasanız da karını arttırmak isteyen firmaların kötü niyetleri bakır gibi metallerin kullanıldığı işlerde büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bu nedenle piyasada kendisini ispatlamış ve hakkında herhangi bir kötü haber çıkmamış firmalarla çalışmanız sizin için güvenilir olacaktır. Hem paranızı korursunuz hem de çatı güvenliğinizi sağlamış olursunuz.